BIP
Licznik odwiedzin: 1,787,896
 
Regulamin ŚLTZ
 

REGULAMIN

Świdwińskiej Ligi Tenisa Ziemnego

 

Świdwińska Liga Tenisa Ziemnego organizowana jest  pod patronatem

Dyrektora Parku Wodnego „RELAX”

 

Cel : Świdwińska Liga Tenisa Ziemnego (zwana dalej: ŚLTZ) została stworzona z myślą o podnoszeniu  indywidualnych umiejętności gry w tenisa ziemnego jej uczestników, dlatego mogą do niej przystąpić gracze o różnym stopniu zaawansowania. Celem nadrzędnym ŚLTZ jest przyjemne i aktywne spędzanie czasu,  dobra zabawa oraz  rozpowszechnianie tenisa ziemnego wśród mieszkańców powiatu świdwińskiego.

 

Mecze ligowe odbywać się będą na kortach tenisowych o nawierzchni ziemnej, znajdujących się w Świdwinie przy stadionie miejskim.

 

 

ORGANIZATOR  LIGI : Jacek Bogacz 
tel.:  669 444 584   e-mail: sfo.jb@wp.pl

 

  1. W ŚLTZ mogą grać wyłącznie zawodnicy będący mieszkańcami powiatu świdwińskiego, którzy ukończyli 16 lat. Nie ma górnej granicy wiekowej.
  2. Każdy z uczestników ŚLTZ w ramach ligi może rozegrać maksymalnie dwa mecze tenisowe ( mecz i rewanż ) z każdym zarejestrowanym członkiem ligi w jednym sezonie.
  3. Każdy ligowy mecz tenisowy rozgrywany będzie do dwóch wygranych setów, przy czym w każdym meczu do podziału pomiędzy jego uczestników jest 5 punktów. Za  wygrany mecz w stosunku 2:0 (w setach) wygrywający zdobywa 4 punkty, a przegrywający 1 punkt. Za  wygrany mecz w stosunku 2:1 (w setach) wygrywający zdobywa 3 punkty a przegrywający 2 punkty.
  4. Po rozegranym meczu ligowym każdorazowo o jego wyniku zawodnik zobowiązany jest zawiadomić organizatora ligi wysyłając mu informację o jego rezultacie i uczestnikach biorących w nim udział (informacja powinna być wysłana do organizatora za pomocą SMS-a lub poczty elektronicznej).
  5. Organizator dostarczy wszystkim uczestnikom ligi niezbędnych informacji potrzebnych do uczestnictwa w lidze.
  6. Aktualne wyniki meczów ligowych oraz aktualny ranking uczestników ligi znajdować się będzie u organizatora ligi, a także na oficjalnej stronie internetowej Parku Wodnego „Relax”.
  7. Na kortach uczestników ligi obowiązuje „Regulamin kortów tenisowych” dostępny na obiekcie sportowym.
  8. Zapisy do ŚLTZ w Świdwinie prowadzi organizator ligi. Zapisać można się w każdym momencie trwania sezonu tenisowego.