BIP
Licznik odwiedzin: 1,332,416
 
Wakacje 2011 na sportowo !
 
 

WAKACJE NA SPORTOWO

Lipiec 2011

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

4

I DZIECIĘCY TURNIEJ

PIŁKI NOŻNEJ

 

Orlik godz.10.00

5

I MŁODZIEŻOWY

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 

Orlik godz.10.00

 

6

I DZIECIĘCY TURNIEJ

PIŁKI NOŻNEJ

 

Orlik godz.10.00

7

I MŁODZIEŻOWY

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 

Orlik godz.10.00

8

I DZIECIĘCY TURNIEJ

PIŁKI NOŻNEJ

 

Orlik godz.10.00

11

I MŁODZIEŻOWY

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 

Orlik godz.10.00

12

I DZIECIĘCY

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 

Orlik godz.10.00

13

I MŁODZIEŻOWY

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 

Orlik godz.10.00

 

 

14

I MŁODZIEŻOWY

TURNIEJ SIATKONOGI

 

Orlik godz.10.00

 

15

I TURNIEJ SIATKONOGI

MŁODZIKÓW

 

Orlik godz.10.00

18

I TURNIEJ UNIHOKEJA

 

Orlik godz.10.00

19

I OTWARTY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 

Korty tenisowe godz. 10.00

20

GRAND PRIX NA ROLKACH

 

Szkoła Podstawowa nr 1

godz. 12.00

21

I MŁODZIEŻOWY TURNIEJ

PIŁKI SIATKOWEJ

 

Orlik godz.10.00

22

I DZIECIĘCY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

 

Orlik godz.10.00

25

I MŁODZIEŻOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI

 

Orlik godz.10.00

26

I DZIECIĘCY TURNIEJ KOSZYKÓWKI

 

Orlik godz.10.00

27

GRAND PRIX NA ROLKACH

 

Szkoła Podstawowa nr 1

godz. 12.00

 

28

I DZIECIĘCY TURNIEJ BADMINTONA

 

Boisko za Parkiem Wodnym Relax

godz. 10.00

 

29

I MŁODZIEŻOWY

TURNIEJ BADMINTONA

 

Boisko za Parkiem Wodnym Relax

godz. 10.00

 

 

Sierpień 2011

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

I DZIECIĘCY TURNIEJ

PIŁKI NOŻNEJ

 

Orlik godz.10.00

2

II MŁODZIEŻOWY

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 

Orlik godz.10.00

 

3

II DZIECIĘCY TURNIEJ

PIŁKI NOŻNEJ

 

Orlik godz.10.00

 

4

II MŁODZIEŻOWY

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 

Orlik godz.10.00

 

5

II DZIECIĘCY TURNIEJ

PIŁKI NOŻNEJ

 

Orlik godz.10.00

8

II MŁODZIEŻOWY

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 

Orlik godz.10.00

 

9

II MŁODZIEŻOWY

TURNIEJ SIATKONOGI

 

Orlik godz.10.00

 

10

II TURNIEJ SIATKONOGI

MŁODZIKÓW

 

Orlik godz.10.00

 

11

II DZIECIĘCY TURNIEJ BADMINTONA

Orlik godz.10.00

 

12

II MŁODZIEŻOWY

TURNIEJ BADMINTONA

 

Orlik godz.10.00

 

15

 

ŚWIĘTO KOŚCIELNE

16

II OTWARTY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Korty tenisowe godz. 10.00

DZIECIĘCY FESTYN godz.10

17

GRAND PRIX NA ROLKACH

 

Szkoła Podstawowa nr 1

godz. 12.00

18

II MŁODZIEŻOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

 

Orlik godz.10.00

19

II DZIECIĘCY TURNIEJ

PIŁKI SIATKOWEJ

 

Orlik godz.10.00

22

II MŁODZIEŻOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI

 

Orlik godz.10.00

23

II DZIECIĘCY TURNIEJ KOSZYKÓWKI

 

Orlik godz.10.00

24

GRAND PRIX NA ROLKACH

 

Szkoła Podstawowa nr 1

godz. 12.00

 

DZIECIĘCY FESTYN godz.10

25

II TURNIEJ UNIHOKEJA

 

Orlik godz.10.00

26

POŻEGNANIE WAKACJI

IMPREZA p.n.

WODNE SZALEŃSTWO

na jeziorze BYSTRZNO

 

 więcej informacji : Kazimierz Cieślak tel. 502 684 685